Fotó: A jevpatóriai kutatóközpontba rendszeresen visszalátogatott tanítványaival.
"Eddig információszerzés alapján fejlődtünk, ezután azonban érzés alapján kell. A korábbi fejlődési lemaradásunk a régi információ-technológiánknak köszönhető. Egy más, teljesen új technológiát kell használnunk…